Aktualności

Wyścigowa karuzela Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski nie zwalnia.W imprezie organizowanej przez Automobilklub Biecki 21-23 czerwca odbyła się 5i6 runda GSMP.

Do Gorlic i Małastowa zjechało 60 wyścigowych ekip,na liście zgłoszeń znaleźli się wszyscy kierowcy,którzy pretendować będą na koniec sezonu do szarf Mistrzów Polski,zarówno w klasyfikacjach generalnych,jak i w poszczególnych klasach.W sobotnich zmaganiach najlepszy był Grzegorz Różalski (Automobilklub Rzemieślnik) dysponujący potężnym ponad 1000-konnym Mitsubishi Lancerem Evo IX. Drugie miejsce na podium dla Roberta Sługockiego (Automobilklub Krakowski) jadącego Mitsubishi Lancer Evo X,miejsce trzecie dla Bartłomieja Madziary (Automobilklub Wielkopolski) jadącego w Porsche 991 GT3 CUP.

Po sobotnich zmaganiach ze zmienną pogodą,niedzielna 6 runda GSMP rozpoczęła się przy przebijającym przez chmury słońcu. Po sobotniej kolizji na PO 4 ekipa Romana Barana zdołała wyremontować uszkodzonego Mitsubishi Lancera,podobnie jak Fabian Czub którego Honda Integra zaczęła się w sobotę palić.

Niedzielne zmagania wygrywa Robert Sługocki przed Grzegorzem Różalskim któremu w pierwszym podjeździe wyścigowym w 1000 konnym Lancerze już na starcie ukręciła się półoś.Trzecie miejsce dla Bartłomieja Madziary. GRATULACJE

Sobotnio-niedzielne zawody zabezpieczali sędziowie JKMiRD : Weronika Duda,Magdalena Pawluś,Marcin Bąk,Marian Baran.W zarządzaniu biurem zawodów pomagała Magdalena Adam.