Aktualności

Finał Powiatowy Turnieju Motoryzacyjnego Kołaczyce 17.04.2024r.

Na obiektach Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach odbył się Turniej Motoryzacyjny,udział wzięło 8 drużyn z jasielskich szkół.Rywalizowano w trzech konkurencjach : w teście wiedzy z przepisów ruchu drogowego najlepszy był Czapla Mateusz z LO Kołaczyce,druga konkurencja to pierwsza pomoc przedmedyczna w której pierwsze miejsce zdobył Zespół Szkół Nr 3 w Jaśle,w trzeciej konkurencji jazda samochodem na wyznaczonym torze z zamontowanym „talerzem Stewarta” pierwsze miejsce Zespół Szkół Nr 3 w Jaśle.W klasyfikacji generalnej najlepszą drużyną został Zespół Szkół Nr3 w Jaśle.GRATULUJEMY. Drugie miejsce dla LO w Kołaczycach a trzecie Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle.

Dużą atrakcją Turnieju był pokaz zorganizowany przez WORD Krosno który zaprezentował „samochód,symulacja dachowania w wypadku drogowym”, zainteresowanie było bardzo duże a emocje w pokazie dachowania gwarantowane.

Podziękowania dla Dyrektora Antoniego Salachy i jego współpracowników: Dariusza Szczepanika,Artura Gałuszki,Dariusza Władyki za wzorową organizację imprezy oraz za przygotowanie gorącego posiłku i napojów.

Ze strony JKMiRD Turniej organizowali i przeprowadzili: Magda Adam,Jerzy Adam,Marcin Bąk,Marian Baran

/mb/