Aktualności

Podsumowanie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego 2016

W dniu 11.02.2017r. Polski Związek Motorowy – Zarząd Okręgowy w Rzeszowie w Hotelu IMPERIUM w Świlczy zorganizował podsumowanie sezonu sportowego 2016, na którym ogłoszono zdobywców tytułów Mistrzowskich imprez organizowanych w okręgu rzeszowskim.

Na uroczyste podsumowanie sezonu zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich automobilklubów działających w naszym okręgu oraz wyróżnieni zawodnicy.

Podczas uroczystości uhonorowano osoby zasłużone dla sportów motorowych Złotymi, Brązowymi i Srebrnymi Honorowymi Odznakami PZM.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się członkowie Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, którzy wywalczyli w sezonie 2016 następujące tytuły:

  • Przemysław Pomprowicz – Mistrz Okręgu w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w Super KJS
  • Przemysław Pomprowicz – Mistrz Okręgu w klasie K2 (do 1600 cm3) Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w KJS
  • Jacek Wronkowicz – Mistrz Okręgu w klasie K1 (do 1400 cm3) Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w KJS (który w sezonie 2016 reprezentował Automobilklub Biecki, a od sezonu 2017 – reprezentuje nasz Klub).

Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego zajął 3-miejsce w klasyfikacji Klubowej Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w Super KJS 2016.

Do tego wyróżnienia przyczynili się również zawodnicy reprezentujący nasz Klub tj.:

  • Konrad Bukowski
  • Marcin Opora

Szczegółowe wyniki:

Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w Super KJS: http://www.pzm.pl/zo/rzeszow/oficjalne-wyniki-koncowe-mistrzostw-okregu-pzm-w-super-kjs-2016

Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w Konkursowej Jeździe Samochodemhttp://www.pzm.pl/zo/rzeszow/oficjalne-wyniki-koncowe-mistrzostw-okregu-pzm-w-konkursowej-jezdzie-samochodem-2016

Wszystkim wyróżnionym zawodnikom biorącym udział w Mistrzostwach Okręgu serdecznie gratulujemy.

1 2 3 4