Aktualności

Podziękowania Dyrektora 2. Rajdu Grodzkiego

Drodzy Klubowicze,

W imieniu własnym oraz komitetu organizacyjnego 2 Rajdu Grodzkiego pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, zaangażowanych w organizację rajdu.

logo_grodzki-300x90

Dotychczas docierają do mnie tylko pozytywne opinie i oceny rajdu, a nie byłoby to możliwe bez Waszej ciężkiej pracy, zarówno w trakcie rajdu, jak również przed startem i po jego zakończeniu.

Wspaniałą robotę wykonali ludzie budujący trasę, którzy rozwinęli kilometry taśmy i rozłożyli setki opon, a po wszystkim jeszcze to uprzątnęli, doprowadzając drogi do stanu z przed rajdu. Wielkie brawa należą się wszystkim sędziom, pracującym w trakcie rajdu. Kierownicy odcinków, szefowie zabezpieczenia, sędziowie faktu, obsługa pomiaru czasu, kierownicy biura, parku serwisowego, przegrupowania i BK sprawili, że rajd przebiegał sprawnie, bez większych opóźnień i co najważniejsze – żaden z sześciu zaplanowanych odcinków nie został odwołany. To duży sukces, zwłaszcza że rajd ten robiliśmy po raz pierwszy. Dziękuję również załogom samochodów funkcyjnych, które odpowiedzialnie podeszły do swoich zadań w trakcie rajdu.

Pomimo połączenia sił Automobilklubu Bieckiego i Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, nasze zasoby ludzkie okazały się niewystarczające do obstawienia wszystkich funkcji. Jednak jak zawszę w takich sytuacjach z pomocą przyszły zaprzyjaźnione Kluby, tj. Automobilklub Małopolski w Krośnie, Auto Moto Klub Limanowa oraz Automobilklub Stomil z Dębicy. Bez ich pomocy rajd nie doszedłby do skutku.

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu Rajd Grodzki.

hkljlCKLKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKPozdrawiam
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKMateusz Kacprzak
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK  Dyrektor Rajdu

P.S.

Szczególne, osobiste podziękowania kieruję do:

– Krzysztof Sitek – Wicedyrektor ds. Sportowych – za ogarnięcie całej, ogromnej i nieuniknionej „papierkologii”.

– Jerzy Adam – Wicedyrektor ds. Organizacyjnych – za mistrzowskie załatwienie spraw z władzami samorządowymi i kawał dobrej roboty, wykonanej przed, w trakcie i po rajdzie.

– Marcin Wojciechowski – Wicedyrektor ds. Zabezpieczenia – za pobudkę o 4 rano i ręce poparzone pokrzywami.

oraz

– Stanisław Radzik – Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego

– Marek Sitek – Prezes Automobilklubu Bieckiego