Aktualności

Przejście na emeryturę Andrzeja Zajdla

Prezes Zarządu Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego uczestniczył w pożegnaniu przechodzącego na emeryturę funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle Andrzeja Zajdla.

Okolicznościowe spotkanie pożegnalne odbyło się w piątek (29.05) w Domu Ludowym w Niegłowicach. Obok kierownictwa Komendy oraz kolegów funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego przechodzącego na zasłużoną emeryturę Andrzeja Zajdla żegnał prezes Zarządu Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego Józef Biernacki.

Andrzej Zajdel w trakcie swojej pracy zawodowej w ogromnej mierze przyczynił się do realizacji szeregu przedsięwzięć statutowych naszego stowarzyszenia na rzecz poprawy bezpieczeństwa stanu ruchu drogowego w powiecie jasielskim. Jednym ze sztandarowych działań, które wspierał merytorycznie, to coroczne finały powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które odbywają się na terenie powiatu jasielskiego nieprzerwanie od 2002 roku.

Za wspieranie działalności Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego został uhonorowany odznaką „Przyjaciel Dziecka” (2010 rok), a w 2013 roku jako ostatni otrzymał przyznawaną przez naszą organizację statuetkę „ORŁY 2006”.

W imieniu Zarządu oraz działaczy Klubu Józef Biernacki wręczył mu pamiątkowy grawerton.

(DP)