Aktualności

Leszek Szozda – wieloletni i zasłużony działacz PZM – nie żyje

Z wielkim smutkiem informujemy,  że 1 stycznia 2015  r. – w dniu swoich 71 urodzin – zmarł nieodżałowany nasz Kolega Leszek Szozda.

Leszek Szozda

Członek Automobilklubu Rzeszowskiego. Przez kilkadziesiąt lat działał
w Okręgowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie.

Aktywnie uczestniczył w organizacji wszystkich imprez, konkursów i szkoleń na szczeblu Okręgu, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności tych, które adresowane były do dzieci i młodzieży szkolnej.

Był współzałożycielem i Prezesem Klubu Motorowego „EMDEK” w Rzeszowie,  w którym przez wiele lat realizował zadania na rzecz sportu kartingowego i motocyklowego.

Jako jeden z nielicznych w naszym środowisku posiadał uprawnienia chronometrażysty w sporcie żużlowym  i  z wielkim zaangażowaniem uczestniczył w obsłudze zawodów na czarnym torze w Rzeszowie.
Jako sędzia sportu samochodowego realizował przypisane mu zadania podczas organizacji Rajdów Rzeszowskich, Rajdów Baja Carpathia oraz Konkursowych Jazd Samochodem.

Leszek – którego pożegnamy podczas uroczystości pogrzebowych na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie, w dniu 10 stycznia 2015 r. o godz. 12:30 – pozostanie na zawsze w naszej  pamięci.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Przyjaciele  z  Jasielskiego  Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego

(JB)