Aktualności

Nowe drzwi wejściowe do budynku Klubu

Po wielu latach starań w budynku, w którym siedzibę ma m.in. Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, udało się zamontować nowe drzwi wejściowe.

W budynku przy ulicy Piotra Skargi 86, który na mocy porozumienia z Urzędem Miasta nieodpłatnie użytkuje nasze stowarzyszenie, zlokalizowane są ponadto: Rejonowy Związek Spółek Wodnych oraz Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Nadzór Wodny w Jaśle. Zadanie to zostało pokryte w całości ze środków asygnowanych przez właścicieli obiektu.

We wcześniejszych latach udało nam się wyremontować m.in. łazienkę, wymieniono okna i drzwi wewnątrz, schody wejściowe z płytkami antypoślizgowymi, zamontować poręcze oraz zadaszenie nad głównym wejściem czy wykonać dojście do budynku od strony ulicy głównej o nawierzchni z kostki brukowej.

Przypomnę także, że na początku sierpnia br. „odświeżyliśmy” wygląd naszego biura poprzez zmianę kolorystyki ścian z pomarańczowych na niebieski.

Na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy, wspólnie z pozostałymi użytkownikami lokalu, demontaż drugich drzwi wejściowych, wymianę posadzki na korytarzu z betonowej na płytki oraz wymianę drzwi do toalety.

Serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób, które przyczyniły się do realizacji w/w przedsięwzięć.

(DP)