Aktualności

JKMiRD bierze udział w obsłudze Rajdów i w nich startuje

W dniach 17 – 19 maja 2013 r. Automobilklub Małopolski organizował 39. Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski, na trasie Załuż – Tyrawa Wołoska. Obsługę sędziowską na starcie i trasie wyścigu z JKMiRD zapewnili: Magdalena Adam, Kinga Wilczak, Marian Baran, Jerzy Adam, Krzysztof Opałka i Piotr Żebracki.

W dniach 24 – 26 maja 2013 r. Automobilklub Śląski organizował 59. Rajd Wisły Istebna – Wisła oraz II Rundę RSMP i III Runda RPP. Obsługę sędziowską z JKMiRD na jednym z odcinków zabezpieczały: Magdalena Adam i Kinga Wilczak.

W dniu 26 maja 2013 r. Automobilklub STOMIL Dębica zorganizował „Wyścig na Świnią Górę”. Była to II runda Klubowych Zawodów Samochodowych o Puchar Burmistrza Pilzna. Zawody odbyły się na drogowym odcinku niedaleko Zwiernika. Do przejechania był odcinek o długości 1,4km przejeżdżany 5-krotnie (1-podjazd zapoznawczy, 1-treningowy oraz 3 wyścigowe). Chłodna i deszczowa pogoda nie odstraszyła 53 załóg, które pojawiły się na starcie. W zawodach uczestniczył reprezentując JKMiRD Jerzy Adam (fiat CC – klasa do 1300 cm3) – zajmując VI miejsce w klasie.

GRATULUJEMY