Aktualności

Zjazd sprawozdawczy OSP KSRG Załęże

Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego wziął‚ udział‚ w zjeździe sprawozdawczym Ochotniczej Straży Pożarnej w Zał‚ężu (gmina Osiek Jasielski).

Jednostka należą…ca do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gał›niczego jest jedną… z najaktywniejszych organizacji społecznych w powiecie jasielskim, współpracującą… z naszym Klubem. Druhowie biorą… czynny udział‚ w zabezpieczeniach imprez organizowanych przez Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, m.in. dwudniowego Zlotu Samochodów Terenowych 4×4, który od kilku lat sprowadza do miejscowości dziesię…tki miłośników sportów motorowych czy Jasielskiego Samochodowego Rajdu Niepodległości.

Józef Biernacki przekazał‚ uroczyście na ręce prezesa OSP Stanisława Witusika legitymacją™ Sędziego sportów motorowych II stopnia Polskiego Związku Motorowego.

W imieniu Zarządu Klubu zadeklarował‚ również dalsze wsparcie strażaków-ochotników, m.in. w postaci pozyskania kamizelek odblaskowych i tarcz do kierowania ruchem drogowym, a także organizacji kursu ratownika drogowego Polskiego Związku Motorowego dla zainteresowanych druhen i druhów.

 

Spotkanie odbyło się™ 30 marca (piątek) w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zał‚ężu. 

Damian Palar

(JKMiRD)