Aktualności

JKMiRD na Gminnej Biesiadzie Artystycznej w Cieklinie

Przedstawiciele Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, na zaproszenie zaprzyjaźnionego z nami Regionalnego Stowarzyszenia Folklorostycznego „Wrzos” z Dębowca, wzięli udział‚ w V Gminnej Biesiadzie Artystycznej w Cieklinie.

Impreza odbyła się™ w sobotą™ (4 lutego) w Wiejskim Domu Kultury w Cieklinie. Jej głównym punktem był konkurs kulinarny, którego motywem przewodnim była w tym roku tradycyjna regionalna wieczerza wigilijna. W kulinarne szranki stan곂y ze sobą… koła gospodyś„ wiejskich z terenu gminy Dębowiec, Regionalne Stowarzyszenie Folklorystyczne „Wrzos” oraz Zespół folklorystyczny „Kał›ka”.

W skład komisji oceniają…cej przygotowane potrawy wszedł‚ m.in. prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, który po zakończonej biesiadzie otrzymał‚ okolicznościowe pismo z rą…k wójta gminy Zbigniewa Staniszewskiego oraz przewodniczącego Rady Gminy Janusza Budziaka.

Naszą… organizację reprezentowali na spotkaniu również: wiceprezes Roland Szafarz, Wojciech Tomkiewicz oraz Damian Palar.

(JKMiRD)