Aktualności

Spotkanie z przedszkolakami GAMRAT Jasło

W dniu 07 października br. w ramach programu „LOTOS – Droga bezpieczna do szkoły” w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle (osiedle Gamrat) odbyło się™ spotkanie, które było poświęcone tematyce BRD dzieci i młodzieży.

W prelekcji wzięli udział‚: Józef Biernacki – prezes JKMiRD.

 

Dzieciom z klasy pierwszej został‚y przekazane materiał‚y edukacyjne oraz światełka odblaskowe, ufundowane przez Grupę LOTOS S.A. Dzieci  natomiast zaprezentował‚y rodzicom na bazie rozrywkowego przedstawienia słownego znajomość‡ znaków drogowych, za co od rodziców otrzymał‚y głośne brawa.

Grupa starszaków 25 dzieci otrzymał‚a pakiety edukacyjne i światełka odblaskowe a wszyscy uczestnicy spotkania firmowe „LOTOS” krówki co też było mile przyjęte.

Grupa 25 dzieci – nauczycielka Krystyna Czeluśniak

Grupa 23 dzieci – nauczycielka Kinga Piątek

 

O głównym sponsorze:

 

Grupa LOTOS jest grupą kapitał‚ową…, w skład której oprócz Grupy LOTOS S.A. (spółka matka), LOTOS Czechowic, LOTOS Jasła i LOTOS Petrobaltic (prowadzi poszukiwania oraz wydobycie ropy naftowej i gazu na Morzu Bał‚tyckim) wchodzi kilkanaście spółek córek spod znaku LOTOS. Przychody ze sprzedaży LOTOSU, w I kw. 2011, przekroczyły 6,5 mld zł‚ i były wyższe o 13,6% (kw./kw.) i 66,7% (r./r.).  Od stycznia do marca 2011 r. spółka wypracował‚a zysk operacyjny na poziomie ponad 412 mln zł‚ – o 35,4% więcej (kw./kw.) i aż o 212,6% więcej r./r. W I kw. 2011 LOTOS zarobił‚ na czysto 635,5 mln zł‚, co stanowi wzrost o 384 mln zł‚ w stosunku do IV kw. minionego roku i aż o 611,3 mln zł‚ w porównaniu z I kw. 2010.