Aktualności

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Komisja konkursowa wybrał‚a najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2010 ”. Łącznie wpłyn곂o 83 rysunki ze Szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrał‚y na etapie powiatowym, będą… reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim.

Tematyka konkursu, który trwał‚ od 1 czerwca do 22 września 2010 r., związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się™ znaleść‡ młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Łącznie do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle został‚o nadesłanych 83 prace przedstawiają…ce m.in. bezpieczny pobyt nad morzem,  bezpieczną… drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenie używkami.
Prace oceniał‚a komisja konkursowa w składzie: Magdalena Maculak – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaśle, Bożena Lechowicz – pedagog Szkoły Podstawowej Nr 4 w Jaśle, Joanna Kudłaty – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, Józef Biernacki – Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, podinsp. Artur Wypasek – Z-ca N-ka Wydział‚u Prewencji KPP w Jaśle oraz  st.asp. Andrzej Stygar  i  sierż. Joanna Garbacik z jasielskiej komendy. Jury wyłoniło najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą… udział‚ w finale wojewódzkim. Poniżej publikujemy listą™ zwycię™zców.
Laureaci w kategorii wiekowej 7-9 lat:
– Natalia Parzygnat – Zespół Szkół w Krempnej 
– Adrian Stusowski – Szkoła Podstawowa w Harklowej
– Krystian Filar – Szkoła Podstawowa w Harklowej 
Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat: 
– Karina Czupa   – Szkoła Podstawowa w ką…tach
– Kamila Styś›  – Zespół Szkół w Krempnej 
– Aleksandra Bochenek – Szkoła Podstawowa w Bą…czalu Dolnym
Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:
– Karolina Torba – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie  
– Dorota Rak  – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie  
– Natalia Grzywacz  – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie  

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział‚ w konkursie.
(KPP w Jaśle)