Aktualności

4 Rajd Grodzki – nie bez JKMiRD

W dniach 6-7.10.2018r. odbył się 4 Rajd Grodzki rozgrywany w tym roku jako 4 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, 5 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, 5 Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS oraz 5 Runda Pucharu Śląska Super KJS.

Organizatorem rajdu był Automobilklub Biecki.

Trasa rajdu prowadziła przez malownicze rejony Magury Małastowskiej. Próby sportowe były wymagające i zdradliwe o czym przekonali się nawet bardzo doświadczeni zawodnicy. Pogoda jak i frekwencja dopisała. Na starcie stanęlo 67 załóg.

Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego reprezentowali:

• Jacek Wronkowicz pilotowany przez Wiesława Orlińskiego z Automobilklubu Bieckiego. Wygrali oni klasę K1 samochodem Peugeot 106 oraz zajęli 10 miejsce w klasyfikacji generalnej w Super KJS,
  • Marcin Opora pilotowany przez Michała Gryzło. Zajęli 4 m-ce klasie K3 samochodem Peugeot 206 S16 oraz 5 m-ce w kl. gen. w Super KJS,
  • Przemysław Pomprowicz pilotowany przez Daniela Sokołowskiego – rajdu nie ukończyli.

Wyniki Super KJS:

Więcej:

Na rajdzie nie zabrakło również naszych sędziów i członków Klubu: Klaudia Gajecka, Mateusz Gajecki, Magdalena Adam, Weronika Duda, Marian Baran, Ryszard Rodak, Stanisław Witusik, Wojciech Jurasz, Julia Adam, Adam Czyżowicz.

Zdjęcia: blazejowskifoto.com